MENU

Sesja Narzeczeńska

 

Te zdjęcia będą miały dla Was zupełnie inną wartość niż ślubne kadry. Mają lifestylowy charakter, i bardzo dobrze potrafią pokazać Waszą codzienność i swobodę w wyrażaniu uczuć, a to nie zawsze łatwo przychodzi podczas wesela. Sesja narzeczeńska Was na to przygotuje.

Z doświadczenia wiem, że pary bardzo cieszą się z takiej przedmałżeńskiej pamiątki i lubią pielęgnować te wspomnienia.

Sesja Narzeczeńska i Rocznicowa

ponadczasowość i elegancja

Wasza historia miłości zasługuje na odpowiednią fotograficzną opowieść. Taką, która pokaże Wasze emocje i pragnienia.

Sesja narzeczeńska to doskonała okazja, aby wypróbować wymarzoną fryzurę czy makijaż, pokazać swój styl, czy wybrać się w podróż – taką symboliczną, ale i taką w Wasze wymarzone miejsce. Może to być lokalizacja zagraniczna. Majorka, Lizbona, Paryż – jakie macie preferencje? Marzenia są po to, by je spełniać.

Odcięcie od świata podczas sesji narzeczeńskiej to swego rodzaju MINDFULNESS dla Waszej relacji. Pokażę Waszą miłość taką – jaka jest. Naturalność, swoboda, radość – przekonacie się, że tak to właśnie wygląda. To unikatowe autentyczne doświadczenie, w którym skupiacie się tylko na sobie…. I wzajemnym spojrzeniu.

Sesja Narzeczeńska

Sesja trwa do 2 godzin
60 zdjęć
Prywatna galeria online

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej?

Najlepiej po prostu przyjść na sesję wypoczętym i z dopisującym humorem. Dobrze nastawić się wcześniej na dużo czułości z partnerem / partnerką, postaram się o taką atmosferę na sesji, aby przyszło Wam to naturalnie i swobodnie. Więcej możecie przeczytać w tym wpisie na moim blogu.

W jakim terminie spotykamy się na sesję narzeczeńską?

Kiedy Wam pasuje. Może to być rok przed ślubem, może być też dwa tygodnie przed nim.

Jak długo trwa sesja narzeczeńska i gdzie się odbywa?

Sesja trwa max dwie godziny. Możemy umówić się w Waszym mieszkaniu lub w plenerze. Bardzo chętnie zorganizuję z Wami piknik, wycieczkę rowerową itp. A najchętniej pojadę z Wami w świat.
Sesja narzeczeńska to super opcja, abyście mogli zobaczyć jak pracuję oraz porzucić ewentualny stres czy strach przed aparatem. Zobaczycie, że możecie spędzać miło czas, a zdjęcia robią się w międzyczasie.

4. Gdzie mogę zamówić zaprojektowanie i wydruk albumów, książek i dodatkowych odbitek?

U mnie. Uwielbiam przygotowywać dla Was foto książki. A jeszcze bardziej Wam je oddawać. To niezwykła pamiątka i oprawa Waszych zdjęć. Możecie zamawiać różne rozmiary albumów oraz ilości. Wydruk dodatkowych zdjęć możecie zamówić u mnie lub w wybranym labie.

ślub w Villa love
I.

Dlaczego warto pracować ze mną

Wykonam dla Was piękne zdjęcia w ponadczasowym stylu.

01
05
II.

Dlaczego warto pracować ze mną

Wykonuję odbitki na papierze fotograficznym najwyższej jakości.

02
05
III.

Dlaczego warto pracować ze mną

Oferuję możliwość zamównienia albumów fotograficznych w dowolnym momencie.

03
05
IV.

Dlaczego warto pracować ze mną

W dniu Waszego ślubu chcę być Waszym dodatkowym przyjacielem, pracuję tak, aby moja obecność nikogo nie krępowała.

04
05
inspiracje stół ślubny
V.

Dlaczego warto pracować ze mną

Jeżeli potrzebujecie porady w zakresie dobrania organizatorki, florystki, makijażystki, fryzjera itp., których estetyka pięknie skomponuje się ze stylem moich zdjęć - chętnie pomogę.

05
05

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

CLOSE