MENU

Sesja Ciążowa

Sesja zdjęciowa w ciąży to często po prostu sesja rodzinna. Jednak czasami taką sesję wykonuje sobie tylko mama, i to też jest świetny pomysł.

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego – że życie potrafi nieubłaganie pędzić, a my z zaskoczeniem orientujemy się, że nasze dzieci już chodzą do szkoły. Dlatego zachęcam Was do zainwestowania w Wasze rodzinne albumu. Kiedyś z sentymentem będziecie patrzeć na Wasze zdjęcia z okresu oczekiwania na dziecko, i z kolejnych lat. Najbardziej w mojej pracy cenię to, że mam możliwość towarzyszyć rodzinom przez wiele lat i budować z nimi ich pokoleniowe fotograficzne pamiątki.

Gdzie i kiedy odbywa się sesja ciążowa?

Jako lokalizację sesji możecie wybrać swoje mieszkanie lub plener. Najpiękniejsze są łąki, plaże - miejsca pełne naturalnego stanowią piękne tło, a również doskonałą przestrzeń do zabawy dla dzieci.

Idealnym czasem na sesję ciążową jest siódmy miesiąc. Wtedy mama czuje się nadal dość swobodnie, a brzuszek jest dobrze widoczny. Jest też czas na wywołanie zdjęć i zadbanie o album przed narodzinami dziecka.

Kiedy następuje rezerwacja terminu sesji?

Rezerwacja następuje po akceptacji regulaminu sesji i wpłacie zadatku 200 PLN

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe zdjęcia?

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia z sesji rodzinnej to 7-30 dni roboczych.

01
01

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

CLOSE