MENU

Kształciłam się w zakresie języka hiszpańskiego, w dziedzinie ekonomii, a nawet trochę w branży nieruchomości. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę z tego, że jest we mnie coś, co cały czas cierpliwie czeka, stale przypomina o sobie i zwraca moją uwagę ku innej ścieżce. To moja pasja do fotografii. Odkąd byłam nastolatką robiłam zdjęcia w sposób tzw. hobbystyczny. W mieście z którego pochodzę było kółko fotograficzne. Tam dowiadywałam się o różnych konkursach, mogłam też wywoływać moje zdjęcia z aparatu analogowego w profesjonalnej ciemni. Pasja odłożona na bok na parę lat, wróciła do mnie po ukończeniu studiów i założeniu rodziny.

Wtedy rozpoczęłam moją drogę jako fotograf ślubny i rodzinny. Nareszcie w pracy zaczęłam doświadczać emocji, które mnie budują. Radość, empatia, zachwyt – towarzyszą mi przy każdym zleceniu. Jestem teraz naocznym świadkiem najpiękniejszych historii, zapisuję na zdjęciach Wasze wyjątkowe chwile, do których chętnie wracacie, pokazujecie je i przekazujecie swoim bliskim.

Teraz rozumiem, że bycie fotografem to jedno z moich życiowych zadań. 

Poza fotografowaniem ślubów i rodzin, zajmuję się również tworzeniem sesji wizerunkowych dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ten obszar mojej działalności również obfituje w możliwości poznanie wielu kreatywnych i ciekawych ludzi. Taka wymiana inspiracji jest w moim życiu bardzo istotna. 

Kilka dodatkowych słów

Moje zainteresowanie są dość szerokie. Półki w moim mieszkaniu uginają się pod książkami o przeróżnej tematyce. Znajdą się tam treści o językach obcych, o programowaniu, gotowaniu, jodze, ajurwedzie, medytacji, podróżach, psychologii, znajdziecie nawet literaturę piękną. Serio – mam w domu prywatną bibliotekę. 

Jestem mamą dwóch dziewczynek. Obecnie mieszkam z moją rodziną w Hiszpanii na Majorce, a w sezonie ślubnym mieszkam w Krakowie.

Zapraszam Was do wspólnej podróży

CLOSE